
Дитяче музичне кермо з українською озвучкою LIMO TOY (7044 UK) дуже сподобатися Вашому малюкові, так як діти дуже люблять керувати. Даною іграшкою можна не просто керувати, а слухати пісню та різні звуки, так як кермо є інтерактивною іграшкою.
Кермо має діаметр 25 см. озвучений українською мовою!
Кермо заспіває Вам дуже веселу пісеньку про ППД, розповість віршики про кольори світлофора (Світлофор підсвічується), при натисканні на кожну кнопку, кермо видає звуки. Клаксон, гальма, запалювання, розгін автомобіля, лівий і правий поворот.
Однозначно Ваша дитина отримає задоволення)
Характеристика керма LIMO TOY (7044 UK)
- діаметр керма 25 см
- озвучено українською мовою,
- весела пісенька про ПДР,
- віршики про кольори световора (підсвічується світлофор),
- кожна кнопка при натисканні видає певний звук: клаксон, запалювання, гальма, лівий/правий повороти, розгін.
- Працює від батарейок АА - 3шт (у комплект не входять)
- 2 кольори, в коробці, 29,5-26-5 см (Червоний і Синій)
кермо дитяче музичне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LimoToy |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 25 см |
| Матеріал | Пластик |
| Мови | Український |
| Стан | Новий |
| Тип | Кермо |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 25 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 260 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Ні |
- Ціна: 225 ₴



