




Дитячий стіл і два стільці (04680/3), пластиковий. Рожевий
Комплект 04680/3 рожевого кольору складається з дитячого столу з пластику, а також з двох дитячих стільців, так само з пластика. Дитячі стільчики, так само можна використовувати як табурет. У даній моделі повністю знімається спинка і замість спинки, можна поставити заглушку, яка є в комплекті.
Головні переваги комплекту долоні 04680/3 в його міцності. Пластик дуже міцний і не крихкий, дитячий стілець дуже легко витримує вагу дорослої людини.
Долоні, це український виробник товарів для дітей із пластику. Дитячі столики, гірки, будиночки, конструктори та багато іншого. Первинний пластик, повна сертифікація продукції та відмінна якість лиття.
Даний комплект йде в одній коробці, що значно зменшує вартість доставки.
Дитячий столик, відмінно підійде для занять, ігор або просто для чаювання)
Розміри столу:
- Висота-48 см.
- Довжина-82 см.
- Ширина-56 см.
Стілець-табурет:
- Висота-60 см.
- Довжина-30 см.
- Ширина-30 см.
Розмір коробки:
- 58 х 15 х 83 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Колір | Рожевий |
| Колір (відтінок) меблів | Рожевий |
| Наявність надбудови | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 480 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Довжина | 820 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 480 мм |
| Глибина стільниці | 560 мм |
| Довжина стільниці | 820 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | пластик |
| Стільниця | пластик |
| Комплектація | |
| Стільчик | 2 шт. |
| Табуретка | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 1 660 ₴






