




Електромобіль Just Drive GRAND-RS2 жовтого кольору-дитячий автомобіль з дистанційним управлінням.
Увага!!! Даний електромобіль не доступний на самовивіз, тільки Відправка Нова пошта!
Завдяки пульту дистанційного керування ви можете керувати електромобілем для дітей коли дитина сидить всередині, або дитина може робити це самостійно, сидячи за кермом. Електромобіль Just Drive GRAND-RS2 призначений для використання на відкритому повітрі, але також можна використовувати у великих кімнатах, на терасі або у вітальні. Ідеально підходить для дітей у віці 1-5 років. На кермі є управління звуковим сигналом і музикою.
Характеристика:
- пульт
- індикатор заряду акумулятора
- регулятор гучності
- Mp3 роз'єм
- акумулятор / акумулятори загальною потужністю 12V
- вимикач живлення
- зарядний пристрій (вхід 220-230 В)
- ремені безпеки
- світяться фари
- дивовижні світлодіодні світлові ефекти
- мелодії і гудок на кермі
- двері, що відкриваються
- звук запуску двигуна
- амортизатор
- 2 бічних дзеркала
- 4 передачі (передня: швидка і повільна, задня: швидка і повільна)
- педаль газу
- функція розгойдування (додатковий двигун)
- керівництво польською та англійською мовами
- гарантія: 12 місяців
Технічні характеристики автомобіля:
- батареї / акумулятори загальною потужністю 12V DC 7AH
- 2 двигуни потужністю 30 Вт кожен
- розміри автомобіля: 128x73x80 (ДхШхВ в см)
- дві швидкості транспортного засобу: 3-6 км / год
- вага дитячого електромобіля: 12 / 15 кг
- середній час їзди: 1.5-2 години
- максимальна нагрузка до 30 кг
Купити дитячу машинку на акумуляторі Just Drive GRAND-RS2 з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Just Drive |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 2 років |
| Захисний бампер | Спереду і ззаду |
| Колір | Жовтий |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Марка | Jeep |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Регулятор гучності, Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Передні фари, MP3-роз'єм, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 120 хв |
| Зарядний пристрій | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Потужність двигуна | 30 Вт |
| Час зарядки | 5 годин |
| Розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 128 см |
| Ширина | 73 см |
- Ціна: 8 436,25 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4022
Дитяча машина на акумуляторі Just Drive GRAND-RS2. Два мотори по 30 Вт, MP3, 6 км/год. Жовтий
8 436,25 ₴
- +380 (50) 460-53-03




