




Дитячий батут Atletleo виготовлений з високоякісних матеріалів (стійки до УФ). Конструкція батута зроблена з якісних матеріалів. Щоб дитині було зручно і безпечно стрибати, батут оточений захисною ґраткою, що повністю виключає викиди дитини з батута. Сітка дуже міцна і не може швидко розірвати її, якщо вона хоче. Так само, для подобсква в сітці є блискавка, яка застібається з двох сторін.
Стрибати на батуті — це не лише весело й весело, але й те, що стрибки на батуті чудово розмивають фізичну форму.
Характерики:
- Виробник: Atlete
- Діаметр 140 см (4,5 ft)
- Кількість опор сітки 6
- Матута виготовлена з високоякісних матеріалів (втримається до ультрафіолетового випромінювання).
Додаткові привілеї:
- Відмінність віх комплектуючих до всіх розмірів батутів Atlete
- Інструкція збирання
- Інструкція по експлуатації.
- Поліпшення фізичного стану;
- Покращення кровообігу
- Покращення вигляду;
- Розслаблення і поліпшення загального почуття власної гідності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atleto |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 14 кг |
| Висота з сіткою | 160 см |
| Висота рами батута | 35 см |
| Діаметр батута | 140 см |
| Колір | Червоний |
| Конструкція | Кругла |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Всепогодность |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Стрибкова поверхня | |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна вага користувача | 45 кг. |
- Ціна: 2 692,50 ₴






