


Стіл письмовий Loft Bonro (42800032) металевий каркас. Чорний
Стіл Bono виготовлений у стилі лофт. Стіл стійкий, тому на ньому можна розмістити комп'ютер, монітор, комплект колонок або ноутбук, принтер, настільну лампу, книги та зошити. Робити домашню роботу або вчитися віддалено за столом, не виходячи з власного дому, набагато ефективніше, ніж робити це на ліжку. Те саме стосується віддаленої роботи або інших типів діяльності, у яких робочий стіл полегшить вам завдання.
Особливості стола Bonro:
- порошкове фарбування
- металевий каркас
- стабільна конструкція
- легке збирання
Характеристики письмового стола Bonro:
- Виробник: Bonro
- Гарантія: 12 місяців
- Матеріал: ДСП, метал
- Розміри: 100 х 50 х 75 см (ширина х глибина х висота)
- Вага: 11,3 кг
- Максимальне навантаження на стільницю: 50 кг
- Товар для самостійного збирання
Виріб можна комбінувати з іншими меблями з цієї колекції, яка матиме ідеальний вигляд разом.
Стіл листовий металевий лофт Bonro 267
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Стан | Новий |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 11.3 кг |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Довжина стільниці | 1000 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Комплектація | |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 1 847,50 ₴



